Zadaj pytanie Uwagi i opinie

www.lawp.eu

 
Ta strona używa plików Cookies - brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z tej technologii
 
 
Strona główna | Polityka prywatności i plików Cookies | Mapa strony | Słowniczek pojęć | Pracownicy LAWP | RSS | Pomoc
 

Pracownicy LAWP

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Wojciechowska 9a, 20-704 Lublin

tel. 81 46 23 800, faks 81 46 23 840

adres e-mail: lawp@lawp.eu, lawp@lubelskie.pl

strona WWW: www.lawp.eu (alternatywnie www.lawp.lubelskie.pl)

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 11 Dyrektor Marceli Niezgoda 81 46 23 800 marceli.niezgoda@lawp.eu
13 Z-ca Dyr. Radosław Tkaczyk 81 46 23 800 radoslaw.tkaczyk@lawp.eu
14 Z-ca Dyr. Joanna Pastuszuk 81 46 23 800 joanna.pastuszuk@lawp.eu
16

Sekretariat

 

Marlena Bartoszczyk

Dagmara Kwiatkowska

81 46 23 800

lawp@lawp.eu

lawp@lubelskie.pl

marlena.bartoszczyk@lawp.eu

dagmara.kwiatkowska@lawp.eu

Oddział administracyjno-kadrowy Oddział realizacji projektów
Oddział finansowy Punkt informacyjny
Oddział komunikacji RPO Samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego
Oddział kontroli Samodzielne stanowisko ds. koordynacji i wdrażania prac systemowych
Oddział oceny projektów Wieloosobowe stanowisko radców prawnych
Oddział odwołań

Oddział Odwołań

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
parter 10a

Piotr Dobijas

Kamil Kwiatkowski

Marcin Magdziarz

Aleksandra Rączkowska

Agnieszka Rybak

81 46 23 818

piotr.dobijas@lawp.eu

kamil.kwiatkowski@lawp.eu

marcin.magdziarz@lawp.eu

aleksandra.raczkowska@lawp.eu

agnieszka.rybak@lawp.eu

Samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 40

Agnieszka Laskowska

81 46 23 817

agnieszka.laskowska@lawp.eu

Samodzielne stanowisko ds. koordynacji i wdrażania prac systemowych

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 36

Małgorzata Lewandowska

81 46 23 846

malgorzata.lewandowska@lawp.eu

Oddział oceny projektów

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 19

kierownik
Małgorzata Strukowska-Marcola

81 46 23 826

malgorzata.strukowska-marcola@lawp.eu

17

Elżbieta Kozłowska

Michał Mazurek

81 46 23 830

elzbieta.kozlowska@lawp.eu

michal.mazurek@lawp.eu

18

Monika Czuba

Rafał Górski

Katarzyna Mazurek

Elżbieta Wojtyła

81 46 23 832

monika.czuba@lawp.eu

rafal.gorski@lawp.eu

katarzyna.mazurek@lawp.eu

elzbieta.wojtyla@lawp.eu

20

Agnieszka Gonder

Małgorzata Kalicka

Agnieszka Tobiasz

81 46 23 825

agnieszka.gonder@lawp.eu

malgorzata.kalicka@lawp.eu

agnieszka.tobiasz@lawp.eu

21

Patrycja Sobczak

Tomasz Stefański

Grzegorz Wałach

81 46 23 836

patrycja.sobczak@lawp.eu

tomasz.stefanski@lawp.eu

grzegorz.walach@lawp.eu

22

Mariusz Gutek

Damian Ślusarczyk

81 46 23 828

mariusz.gutek@lawp.eu

damian.slusarczyk@lawp.eu

23

Magdalena Dąbek

Sylwia Leszczyńska

Wojciech Michalewski

81 46 23 829

magdalena.dabek@lawp.eu

sylwia.leszczynska@lawp.eu

wojciech.michalewski@lawp.eu

24

Katarzyna Kuszpit

Łukasz Łojko

Joanna Matys

Dorota Misztal

81 46 23 827

katarzyna.kuszpit@lawp.eu

lukasz.lojko@lawp.eu

joanna.matys@lawp.eu

dorota.misztal@lawp.eu

25

Kamil Kowalczyk

Izabela Sobczak

Jowita Sosińska

Magdalena Warchoł

81 46 23 808

kamil.kowalczyk@lawp.eu

izabela.sobczak@lawp.eu

jowita.sosinska@lawp.eu

magdalena.warchol@lawp.eu

27

Marta Zalewska-Protas

81 46 23 834

marta.zalewska-protas@lawp.eu

28

Joanna Czuryło

Wojciech Jakubowski

Michał Mysłowski

81 46 23 803

joanna.czurylo@lawp.eu

wojciech.jakubowski@lawp.eu

michal.myslowski@lawp.eu

47

Ilona Majewska

Artur Mazurek

Tomasz Pryszczepa

Anna Rożek-Manaj

81 46 23 855

ilona.majewska@lawp.eu

artur.mazurek@lawp.eu

tomasz.pryszczepa@lawp.eu

anna.rozek-manaj@lawp.eu

Oddział administracyjno-kadrowy

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 44

kierownik Monika Kwiatkowska

81 46 23 837

monika.kwiatkowska@lawp.eu

43

Agnieszka Simbor

Agnieszka Tryka

81 46 23 824

agnieszka.simbor@lawp.eu

agnieszka.tryka@lawp.eu

43

Agata Skóra-Szponar - archiwum

81 46 23 824

agata.skora-szponar@lawp.eu

42

Katarzyna Czyż-Brzuszkiewicz

- zamówienia publiczne

- szkolenia

 

81 46 23 813

81 46 23 811

katarzyna.czyz-brzuszkiewicz@lawp.eu

41

Dawid Hryciuk

Dominik Nagajek - informatyk

Cezary Szymański - informatyk

Szymon Sułkowski

81 46 23 888

 

81 46 23 821

dawid.hryciuk@lawp.eu

dominik.nagajek@lawp.eu

cezary.szymanski@lawp.eu

szymon.sulkowski@lawp.eu

Oddział finansowy

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 46

gł. księgowa Bogumiła Czechowska

81 46 23 838

bogumila.czechowska@lawp.eu

45

Tomasz Błasik

Anna Lisiak

Paulina Rola-Niezabitowska

Monika Szkutnik

81 46 23 815

tomasz.blasik@lawp.eu

anna.lisiak@lawp.eu

paulina.rola-niezabitowska@lawp.eu

monika.szkutnik@lawp.eu

Oddział realizacji projektów

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 38

kierownik Waldemar Suchora

81 46 23 802

waldemar.suchora@lawp.eu

29

Agnieszka Wilczyńska

Anna Wrona

81 46 23 809

agnieszka.wilczynska@lawp.eu

anna.wrona@lawp.eu

30

Łukasz Kania

81 46 23 801

lukasz.kania@lawp.eu

32

Urszula Bodak

81 46 23 804

urszula.bodak@lawp.eu

33

Agnieszka Gogacz-Iwaniak

Ilona Jerzyna-Blonka

Marta Maruszak

Elżbieta Matwiejszyn-Szałapaj

Beata Michalik-Kania

81 46 23 806

agnieszka.gogacz-iwaniak@lawp.eu

ilona.jerzyna-blonka@lawp.eu

marta.maruszak@lawp.eu

elzbieta.matwiejszyn@lawp.eu

beata.michalik@lawp.eu

34

Renata Lipnicka

Beata Szacoń

81 46 23 805

renata.lipnicka@lawp.eu

beata.szacon@lawp.eu

35

Katarzyna Jedynak-Pukas

Dorota Kalembasa

Monika Kwiatkowska

81 46 23 810

katarzyna.jedynak-pukas@lawp.eu

dorota.kalembasa@lawp.eu

monika.mazur@lawp.eu

37

Krzysztof Budoran

Paweł Harasim

81 46 23 835

krzysztof.budoran@lawp.eu

pawel.harasim@lawp.eu

39

Dorota Krawczyk

Daniel Świacki

81 46 23 807

dorota.krawczyk@lawp.eu

daniel.swiacki@lawp.eu

Oddział kontroli

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
przy ziemie (-1) 04

kierownik Bożena Głębocka

81 46 23 814

bozena.glebocka@lawp.eu

05

Agata Babisz

Anna Czapska

Barbara Mandziuk-Szymańska

Jan Misztal

Wojciech Nagengast

Edyta Orzechowska

Małgorzata Szydłowska

Przemysław Śmiech

Paweł Włodarczyk

81 46 23 833

81 46 23 843

agata.babisz@lawp.eu

anna.czapska@lawp.eu

barbara.mandziuk@lawp.eu

jan.misztal@lawp.eu

wojciech.nagengast@lawp.eu

edyta.orzechowska@lawp.eu

malgorzata.szydlowska@lawp.eu

przemyslaw.smiech@lawp.eu

pawel.wlodarczyk@lawp.eu

10

Tomasz Juszka

Katarzyna Lakutowicz-Frąk

81 46 23 842

tomasz.juszka@lawp.eu

katarzyna.lakutowicz-frak@lawp.eu

Wieloosobowe st. radcy prawnego

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 40

Anna Łacek

Ewa Seyffert

Mateusz Tryka

81 46 23 817

radca@lawp.eu

 

mateusz.tryka@lawp.eu

Oddział komunikacji RPO

adres e-mail: promocja.lawp@lubelskie.pl

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
przy ziemie (-1) 07B

kierownik Dorota Babska

81 46 23 816

dorota.babska@lawp.eu

07

Sylwia Szczesna

81 46 23 844

sylwia.szczesna@lawp.eu

Punkt informacyjny

tel. 81 46 23 812, 81 46 23 831

adres e-mail: info.lawp@lubelskie.pl

poniedziałek - piątek od 7:30 do 15:30

przy ziemie (-1) 06

Norbert Kisiel

Magdalena Marek

Katarzyna Romanek

81 46 23 812

81 46 23 831

norbert.kisiel@lawp.eu

magdalena.marek@lawp.eu

katarzyna.romanek@lawp.eu