Zadaj pytanie Uwagi i opinie

www.lawp.eu

 
Ta strona używa plików Cookies - brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z tej technologii
 
 
Strona główna | Polityka prywatności i plików Cookies | Mapa strony | Słowniczek pojęć | Pracownicy LAWP | RSS | Pomoc
 

Pracownicy LAWP

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Wojciechowska 9a, 20-704 Lublin

tel. 81 46 23 800, faks 81 46 23 840

adres e-mail: lawp@lawp.eu, lawp@lubelskie.pl

strona WWW: www.lawp.eu (alternatywnie www.lawp.lubelskie.pl)

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 13 Dyrektor Magdalena Filipek-Sobczak 81 46 23 800 magdalena.filipek-sobczak@lawp.eu
11 p.o. Z-cy Dyr. Urszula Bodak 81 46 23 800 urszula.bodak@lawp.eu
14 p.o Z-cy Dyr. Natalia Mackiewicz 81 46 23 800 natalia.mackiewicz@lawp.eu
16

Sekretariat

 

Anna Stachura

Beata Krasnodębska

81 46 23 800

lawp@lawp.eu

lawp@lubelskie.pl

anna.stachura@lawp.eu

beata.krasnodebska@lawp.eu

Oddział administracyjno-kadrowy Oddział odwołań
Oddział finansowy Oddział realizacji projektów
Oddział instrumentów finansowych i sprawozdawczości Punkt informacyjny
Oddział komunikacji RPO Samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego
Oddział kontroli Samodzielne stanowisko ds. koordynacji i wdrażania prac systemowych
Oddział oceny projektów Wieloosobowe stanowisko radców prawnych
Inspektor ochrony danych

Oddział administracyjno-kadrowy

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 44

kierownik Monika Kwiatkowska

81 46 23 837

monika.kwiatkowska@lawp.eu

43

Agnieszka Simbor - kadry

Agnieszka Tryka - kadry

81 46 23 824

agnieszka.simbor@lawp.eu

agnieszka.tryka@lawp.eu

43

Agata Skóra-Szponar - archiwum

81 46 23 824

agata.skora-szponar@lawp.eu

42

Katarzyna Czyż-Brzuszkiewicz

- zamówienia publiczne

- szkolenia

 

81 46 23 813

81 46 23 811

katarzyna.czyz-brzuszkiewicz@lawp.eu

41

Dawid Hryciuk - informatyk

Dominik Nagajek - informatyk

Cezary Szymański - informatyk

Szymon Sułkowski

 

81 46 23 888

 

81 46 23 821

dawid.hryciuk@lawp.eu

dominik.nagajek@lawp.eu

cezary.szymanski@lawp.eu

szymon.sulkowski@lawp.eu

Oddział finansowy

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 46

gł. księgowa Bogumiła Czechowska

81 46 23 838

bogumila.czechowska@lawp.eu

45

Paweł Ambrożek

Tomasz Błasik

Anna Lisiak

Paulina Rola-Niezabitowska

81 46 23 815

pawel.ambrozek@lawp.eu

tomasz.blasik@lawp.eu

anna.lisiak@lawp.eu

paulina.rola-niezabitowska@lawp.eu

Oddział instrumentów finansowych i sprawozdawczości

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 36

kierownik Tomasz Stefański

81 46 23 846

tomasz.stefanski@lawp.eu

33

Sławomir Czerwiński

Katarzyna Jedynak-Pukas

Monika Małek-Tarłowska

Karol Salagierski

Emilia Wieczorek

81 46 23 806

slawomir.czerwinski@lawp.eu

katarzyna.jedynak-pukas@lawp.eu

monika.malek-tarlowska@lawp.eu

karol.salagierski@lawp.eu

emilia.wieczorek@lawp.eu

35

Małgorzata Jedlińska

Monika Szkutnik

81 46 23 810

malgorzata.jedlinska@lawp.eu

monika.szkutnik@lawp.eu

Oddział komunikacji RPO

adres e-mail: promocja.lawp@lubelskie.pl

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
przy ziemie (-1) 08

kierownik Dorota Babska

81 46 23 816

dorota.babska@lawp.eu

08

Sylwia Szczesna

81 46 23 844

sylwia.szczesna@lawp.eu

Punkt informacyjny

tel. 81 46 23 812, 81 46 23 831

adres e-mail: info.lawp@lubelskie.pl

poniedziałek - piątek od 7:30 do 15:30

przy ziemie (-1) 06

Dominika Kułak

Norbert Kisiel

Katarzyna Romanek

Olga Śniadecka

81 46 23 812

81 46 23 831

dominika.kulak@lawp.eu

norbert.kisiel@lawp.eu

katarzyna.romanek@lawp.eu

olga.sniadecka@lawp.eu

Oddział kontroli

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
przy ziemie (-1) 7B

kierownik Grzegorz Matejak

81 46 23 814

grzegorz.matejak@lawp.eu

04

Anna Czapska

Bożena Głębocka

Waldemar Suchora

Robert Zieliński

81 46 23 853

anna.czapska@lawp.eu

bozena.glebocka@lawp.eu

waldemar.suchora@lawp.eu

robert.zielinski@lawp.eu

05

Agata Babisz

Tomasz Juszka

Ilona Majewska

Tomasz Makarczuk

Jan Misztal

Wojciech Nagengast

Edyta Orzechowska

Tomasz Pryszczepa

Anna Rożek-Manaj

Małgorzata Szydłowska

Przemysław Śmiech

Grzegorz Wałach

81 46 23 833

81 46 23 843

agata.babisz@lawp.eu

tomasz.juszka@lawp.eu

ilona.majewska@lawp.eu

tomasz.makarczuk@lawp.eu

jan.misztal@lawp.eu

wojciech.nagengast@lawp.eu

edyta.orzechowska@lawp.eu

tomasz.pryszczepa@lawp.eu

anna.rozek-manaj@lawp.eu

malgorzata.szydlowska@lawp.eu

przemyslaw.smiech@lawp.eu

grzegorz.walach@lawp.eu

07

Rafał Gutowski

Katarzyna Lakutowicz-Frąk

Barbara Mandziuk-Szymańska

81 46 23 863

rafal.gutowski@lawp.eu

katarzyna.lakutowicz-frak@lawp.eu

barbara.mandziuk@lawp.eu

Oddział oceny projektów

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 19

kierownik
Małgorzata Strukowska-Marcola

81 46 23 826

malgorzata.strukowska-marcola@lawp.eu

17

Wojciech Jakubowski

Michał Mazurek

81 46 23 830

wojciech.jakubowski@lawp.eu

michal.mazurek@lawp.eu

18

Monika Czuba-Kmieć

Rafał Górski

Katarzyna Mazurek

Elżbieta Wojtyła

81 46 23 832

monika.czuba-kmiec@lawp.eu

rafal.gorski@lawp.eu

katarzyna.mazurek@lawp.eu

elzbieta.wojtyla@lawp.eu

20

Agnieszka Gonder

Małgorzata Kalicka

Radosław Wąsik

81 46 23 825

agnieszka.gonder@lawp.eu

malgorzata.kalicka@lawp.eu

radoslaw.wasik@lawp.eu

21

Artur Mazurek

81 46 23 836

artur.mazurek@lawp.eu

22

Olga Szulowska

Krzysztof Żarnowski

81 46 23 855

olga.szulowska@lawp.eu

krzysztof.zarnowski@lawp.eu

23

Magdalena Dąbek

Izabela Sobczak

Jowita Sosińska

81 46 23 829

magdalena.dabek@lawp.eu

izabela.sobczak@lawp.eu

jowita.sosinska@lawp.eu

24

Katarzyna Kuszpit

Joanna Kozak

Magdalena Warchoł

81 46 23 827

katarzyna.kuszpit@lawp.eu

joanna.kozak@lawp.eu

magdalena.warchol@lawp.eu

47

Mariusz Gutek

Damian Ślusarczyk

81 46 23 828

mariusz.gutek@lawp.eu

damian.slusarczyk@lawp.eu

Oddział odwołań

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
parter 10a

Piotr Dobijas

Łukasz Łojko

Marcin Magdziarz

Aleksandra Rączkowska

81 46 23 818

piotr.dobijas@lawp.eu

lukasz.lojko@lawp.eu

marcin.magdziarz@lawp.eu

aleksandra.raczkowska@lawp.eu

Oddział realizacji projektów

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 37

p.o. kierownika Magdalena Marek

81 46 23 835

magdalena.marek@lawp.eu

27

Michał Romanowski

81 46 23 834

michal.romanowski@lawp.eu

28

Marlena Bartoszczyk

Elżbieta Matwiejszyn-Szałapaj

Dorota Misztal

Dominika Tkaczyk

81 46 23 803

marlena.bartoszczyk@lawp.eu

elzbieta.matwiejszyn-szalapaj@lawp.eu

dorota.misztal@lawp.eu

dominika.tkaczyk@lawp.eu

29

Małgorzata Petrusewicz

Anna Wrona

81 46 23 809

malgorzata.petrusewicz@lawp.eu

anna.wrona@lawp.eu

30

Monika Kwiatkowska

Beata Michalik-Kania

81 46 23 801

monika.mazur@lawp.eu

beata.michalik-kania@lawp.eu

32

Marta Maruszak

Agnieszka Wilczyńska

81 46 23 847

marta.maruszak@lawp.eu

agnieszka.wilczynska@lawp.eu

34

Renata Lipnicka

Beata Szacoń

81 46 23 805

renata.lipnicka@lawp.eu

beata.szacon@lawp.eu

37

Paweł Harasim

Patrycja Sobczak

81 46 23 835

pawel.harasim@lawp.eu

patrycja.sobczak@lawp.eu

38

Elżbieta Kozłowska

Dorota Krawczyk

Daniel Świacki

81 46 23 807

elzbieta.kozlowska@lawp.eu

dorota.krawczyk@lawp.eu

daniel.swiacki@lawp.eu

Samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 40

Agnieszka Laskowska

81 46 23 817

agnieszka.laskowska@lawp.eu

Samodzielne stanowisko ds. koordynacji i wdrażania prac systemowych

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 18

Monika Czuba-Kmieć

81 46 23 832

monika.czuba-kmiec@lawp.eu

Wieloosobowe stanowisko radców prawnych

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 40

Anna Michalewska

Katarzyna Klech

Ewa Seyffert

Mateusz Tryka

81 46 23 817

anna.michalewska@lawp.eu

katarzyna.klech@lawp.eu

ewa.seyffert@lawp.eu

mateusz.tryka@lawp.eu

Inspektor ochrony danych

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 41

Dawid Hryciuk

81 46 23 888

iod@lawp.eu