Zadaj pytanie Uwagi i opinie

www.lawp.eu

 
Ta strona używa plików Cookies - brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z tej technologii
 
 
Strona główna | Polityka prywatności i plików Cookies | Mapa strony | Słowniczek pojęć | Pracownicy LAWP | RSS | Pomoc
 

Newsletter


 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień o zamieszczeniu nowych informacji na stronach LAWP prosimy o dodanie swojego adresu emailowego do naszej bazy adresów. Za każdym razem, gdy pojawią się nowe informacje prześlemy Państwu pod koniec dnia krótką informację o tym fakcie.

W każdej chwili możliwe jest usunięcie adresu z bazy.

Po dodaniu nowego adresu otrzymacie Państwo od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Dopiero potwierdzenie adresu poczty elektronicznej pozwoli nam na zgodne z prawem przekazywanie powiadomień.

Administratorem Danych jest Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości z siedzibą w Lublinie przy ul. Wojciechowskiej 9A, 20-704 Lublin Pani/Pana Dane osobowe będą przetwarzane w procesie obsługi wysyłki newslettera. Bez Pani/Pana zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Udzielenie zgody jest dobrowolne. Udzielona zgoda w każdym czasie może być odwołana. Cofnięcie zgody, żądanie zaprzestania przetwarzania danych osobowych, powinny być skierowane na adres e-mail: newsletter@lawp.eu.

e-mail:
format: html    tylko tekst